Letní příměstský tábor 19. – 23. 7. 21 – Želvy ninja

Naše MŠ nebude mít tento rok letní provoz, nicméně v termínu 19. – 23. 7. 21 proběhne dle vašeho zájmu v naší školce již potřetí příměstský tábor s tématem Želvy ninja. Tábor v předchozích letech si děti užily a ohlasy na něj byly velmi dobré. S firmou Hraj-si dlouhodobě spolupracujeme a můžeme ji vřele doporučit. Tábor povede Katka, kterou si možná vaše děti pamatují z pohybového kroužku, který bohužel ve školce v tuto chvíli z důvodu covidových opatření neprobíhá. V termínu tábora bude otevřená Mateřská škola, Lohniského 830, tedy zvažte, zda se budete na letní provoz hlásit do uvedené školky, nebo dáte přednost příměstskému táboru v naší MŠ.

Tábor se bude konat pouze v případě naplnění minimální kapacity tj. 15 dětí (nemusí být pouze z naší MŠ – vaše dítě si může přivést i sourozence, nebo kamaráda). Tábor je pro děti ve věku 4 – 10 let. Cena tábora je 3290Kč. Tábor je bez stravy.  Tímto vás prosíme, pokud máte o tábor zájem, o závaznou přihlášku přes formulář https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVedv_MEY40_AsfpAQbfIHTSFlRLBLmrUFG2XvzhbbqPEE6Q/viewform?usp=sf_link do 31. 3. 2021. Po ukončení termínu formuláře vyhodnotíme a budeme vás informovat, zda se kapacita naplnila a tábor proběhne či ne. Pokud máte k táboru nějaké dotazy, směrujte je na Katku z Hraj-si telefon 737 483 981. Děkujeme za spolupráci.