Projekt našeho zřizovatele „Aktivní město – Letní tábory s Pětkou“

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás upozornit na aktuálně běžící projekt našeho zřizovatele „Aktivní město – Letní tábory s Pětkou“, který by Vás mohl zajímat. Stejně jako v loňském roce se radnice MČ Praha 5 rozhodla podpořit prázdninové aktivity dětí s trvalým pobytem v MČ Praha 5 a prostřednictvím systému Aktivní město mezi ně rozdělí 1,2 mil. korun (viz. přiložený leták). Příspěvek ve výši 1000 korun na 1 dítě je možno použít na úhradu části nákladů na pobytový nebo příměstský tábor, soustředění či sportovní, pohybovou, vzdělávací, kulturní, jazykovou, rukodělnou a obdobně zaměřenou aktivitu. Podmínkou je trvání akce (tábora) v délce minimálně 4 po sobě následujících dní v průběhu letních prázdnin, věk dítěte do 18 let a trvalé bydliště na území městské části Praha 5. Rodiče dětí můžou o příspěvek žádat po registraci nebo přihlášení se do svého již existujícího účtu na adrese https://www.aktivnimesto.cz/ Žádosti je možno podávat již nyní, a to až do 26. srpna 2021 nebo do vyčerpání celkové alokované částky. Upozorňujeme, že obdobný projekt (Šestka táborová) spustila i městská část Praha 6, vůči které mohou děti s trvalým pobytem v MČ Praha 6 uplatnit svoji žádost o příspěvek taktéž. Alexandra Svobodová, ředitelka MŠ