O malé mořské víle + zahradní ples 🧜🏻‍♀️👑💃🏼

Milé žabičky,

tento týden jsme se věnovali pohádkám. Četli jsme si naše klasické pohádky, ale třeba i netradičně ,, pohádku O malé mořské víle,,.

V pondělí jsme se věnovali přípravě na zahradní ples.

V úterý pak nastal ten velký DEN na který jsme se všichni těšili. Ples zahájili předškoláci společným tancem.

Následovala vystoupení tříd a písničky. Na závěr bylo slavnostní vypuštění holubů. Pak byla promenáda s plachtama do kterých nám rodiče házeli různé dobroty a drobnosti. Pak proběhl tanec rodičů s předškoláky a pohoštění s volnou zábavou.

Každý den jsme si četli pohádky a centrovali na toto téma. Malovali jsme, vybarvovali, stříhali a dělali společný projekt. Zobrazili jsme pohádku o malé mořské víle. Také jsme se převlékali do kostýmů a hráli si na rytíře a princezny.

Vzhledem k slunečným dnům  a vysokým teplotám jsme většinu času trávili na zahradě. Kromě obvyklých aktivit a her jsme dětem pustili na zahradě rozprašovač s vodou a napustili kalfas, aby si i děti užily vodní hrátky.

Na konci týdne jsme měli narozeninovou oslavu, kterou jsme si společně užili.

Krásný den přejí 

Lucie, Aneta a Nikola