Přišel čas zázraků

Milí rodiče,

v pondělí k nám dorazilo Dobře naladěné divadlo se svým představením s názvem Čas zázraků na motivy příběhu Charlese Dickense. Insenace děti provedla vánočními zvyky nejen z ČR ale také z dalších zemí světa.
Příběhem nás provázela rozmazlená Majdalenka, která si k Vánocům vyžádala od Ježíška panenku. Ale ne jen tak ledajakou! Chtěla takovou, kterou by jí všechny děti záviděly. Během času, který pak s panenkou Elenkou stráví na cestách po světě, však příjde na to, že o Vánocích nejsou důležité dárky, ale především rodinná pohoda a zdraví blízkých.
Divadelní hra byla odehrána pro každý pavilón zvlášť, takže si děti mohly náležitě užít interakci s herci, kteří na konci představení sklidili od nadšeného publika zasloužený potlesk.
Jsme rádi, že i v této době si mohou děti užívat kulturu.

Těšíme se na příště!!