Vánoce u Želviček.

Mílí rodiče,

už také počítáte, kolik dní zbývá do Štědrého dne? My v Želvičkách počítáme dny na našem adventním kalendáři každý den a u nás už jsme se Ježíška dočkali. Nejprve jsme společně přivítali první zimní den. Co nás napadlo, když se řekne zima? Vločky, sáňkování, koulování, perníčky.. a mnohem více.

Zimu jsme šli prozkoumávat také ven, kde na nás čekalo spoustu zmrzlých kaluží. Před tím jsme ale ještě zkontrolovali, jestli jsme Ježíškovi nechali otevřené okno. No a co nás čekalo po návratu? Velikánské překvapení! Ježíšek k nám opravdu přiletěl a byl vážně štědrý. Společně jsme si zazpívali koledy, rozbalili dárečky, které nám udělaly opravdu velikou radost a my za ně moc děkujeme! Stejně tak i za přinesené cukroví, perníčky a lívance. Vaši spolupráce si opravdu moc vážíme!

S dětmi jsme si pak připili na klidné prožití vánočních svátků a všeho dobrého do nového roku. No a společně jsme si pak pochutnali na vánočním obědě.

V tomto týdnu jsme už bohužel naposledy navštívili solnou jeskyni. Za neodchozené návštěvy vám budeme vracet peníze.

Milí rodiče, milé Želvičky,
chceme vám tímto popřát pohodové Vánoce a jen to nejlepší do nového roku. Ať se zase všichni ve zdraví sejdeme. A pamatujte, děti, že Vánoce nejsou pouze o dárečkách, ale především o stráveném času s našimi nejbližšími.

Moc si to užijte, opatrujte se a v příštím roce se na vás moc těší Terka, Verča, Janička a želvička Anička!