Začátek roku je za dveřmi …

Milí rodiče,
prázdniny utekly jako voda a co nevidět se sejdeme opět společně ve školce.
Za pár dní poznáte nové malé kamarády, rodiče, ale i tři nové paní učitelky. Ty nahradí
Anetu, Janu a Terezu, které se s námi na konci školního roku rozloučily.

1. a 2. 9. budou otevřené všechny třídy mimořádně od 7.00 hodin (želvičky od 6:30).
Ve třídě želviček se na vás budou těšit dvě Veroniky a Jana. Třídu žabiček na čas opustí Aneta, která spolu s Jitkou předá zkušenosti nové paní učitelce Tereze v kočičkách. V žabičkách Lucii a Lenku posílí druhá Lucie. Ve třídě veverek vás přivítají Saša, Míša a Lenky. Celý tým bude ve třídách podporovat Pavla s Miluškou. O čisté a voňavé prostředí nadále budou pečovat Renata s Táňou. O plná bříška se postarají Blanka, Zuzana a Míša.

Po prázdninové pauze přijďte s větší časovou rezervou, raději si přivstaňte, abyste neměli uhoněné ráno, mohli se kochat naší novou výzdobou a děti měly dostatek času na volnou hru a podporu nových malých kamarádů.

S případnými dotazy se obracejte na paní učitelky.
Na všechny se moc těšíme!

Pedagogický a provozní tým 

P.S. Informace pro nové rodiče: při vyzvednutí čipů ( 31.8. mezi 14.00 – 17:00 hodinou) od nás dostanete uvítací dopis s podrobnějším obsahem, který se vám může hodit 🙂