Poznáváme sebe i školku

Milí rodiče a milé děti,

začal nám nový školní rok a přátelské Kočičky mezi sebe přivítaly nové paní učitelky – Lucku a Terku. První společný týden máme za sebou a bylo veselo. Všichni jsme se navzájem seznamovali, hráli jsme hry, prošli jsme si třídy ve školce, opakovali jsme kočičková pravidla (želvičkové, pusinkové, srdíčkové, kapičkové,…) a poznávali centra aktivit. V centru Hudba jsme si krásně zazpívali, zahráli na hudební nástroje a vznikla nám pěkná kapela. V Kostkách jsme postavili školku a procvičovali barvy tříd (Kočky – červená, Veverky – žlutá, Želvy – modrá, Žáby – zelená). Skládali jsme postavy z víček od PET lahví a byla to legrace. V Ateliéru jsme obkreslovali svou značku a otiskávali dlaně. A také jsme si báječně zasportovali – protáhli tělo a vydováděli se u pohybových her. Během týdne jsme si hodně pohráli na zahradě, protože nám počasí přálo. A když nepřálo, měli jsme pláštěnky a gumáky, takže nás déšť nemohl zaskočit.

Moc děkujeme všem kočičím rodičům nejen za přinesené toaletní potřeby a papíry, ale hlavně za vyplnění dotazníku pro spolupráci s rodinou, je to pro nás přínosné a důležité. Kdo na dotazník ještě neměl prostor, budeme vděčny, když si jej udělá. Najdete ho zde.

Všichni jste souhlasili s návštěvou dětí v solné jeskyni http://www.relax-barrandov.cz/, domluvily jsme ji od 29. 9. každý čtvrtek hned po dopolední svačince, na oběd budeme zpět ve třídě. Prosíme Vás o donesení 600 Kč na 10 návštěv.

Poslední prosbu máme na rodiče předškoláků, aby začali nosit 650 Kč na učebnici angličtiny, za což předem děkujeme.

Přejeme všem krásný víkend a těšíme se na nový týden!

Terka, Lucka, Jíťa, Miluška