Brunda na návštěvě u Míši a Víti

Ahoj Veverky,
minulý týden jste si na mě vzpomněli, ale nemyslete si, já na vás myslím pořád. Moc moc se mi po vás všech stýská.
Na začátku korona prázdnin jsem byl u Vanessky a Valentýnka, zažili jsme všelijaká dobrodružství. Moc se mi u nich líbilo, ale musel jsem se vrátit.
Čekala tu na mě práce.

V úterý jsme si prohlíželi obrázky a velikonoční přání od vás pro babičky a dědečky. Moc se vám povedli. Zítra je s Míšou a Sašou odneseme do Slivence.

Ve středu jsme natírali plot ve školce. Moc mě to bavilo, ale byl jsem umazaný a tak jsem musel do pračky.
Odpoledne jsem vyrazil s Míšou na kolo, ale daleko jsme nedojeli, Míša píchla. A tak nám nezbývalo nic jiného, než jít na Slivenec odnést obrázky pěšky.
Zvládli jsme to. Potkali jsme se s paní ošetřovatelkou i s panem ředitelem domova. Babičkám a dědečkům přání předají, zamávali jsme jim a vydali se zpět do školky. Cestou jsme koupili krásné barevné vajíčko. Chtěl sem ho sníst, ale Saša s Míšou říkaly, že se nejí.

Teď už jsem unavený, sedím a s Víťou a posloucháme písničky, no a za chvilku půjdu do hajan. Tak dobrou noc a krásné sny.
Váš Brunda

Pro rodiče:
Dobrý večer, Brunda už spí a já mám čas napsat report. Jak se Vám daří a jak zvládáte karanténu? Nám se po Vás stýská. Pracovat ve školce bez dětí je poněkud smutné. Myslíme na Vás, na všechny ty povinnosti s domácností, prací, úkoly,… No a to ještě nevíte, že Brundovi se u mě líbí, ale raději by byl s dětmi. Znáte to. Určitě i Vás děti prosí o to jít za kamarády. Nebudu to protahovat. Pokud má někdo zájem, vzít medvěda k sobě na Velikonoce, dejte vědět. Po domluvě ho můžete vyzvednout ve školce během čtvrtka. Míša (pro jistotu +420 736 288 189).

PS: Příspěvky z tohoto týdne posílejte Saše. Děkujeme