A je to. A už tu není léto!

Ahoj Veverky.

Jak už název napovídá, léto skončilo a my jsme přivítali podzim. Celý týden vytváříme výrobky z přírodního materiálu – listí, kaštany, žaludy, brambory, klacíky, kamínky. Naší práci si prohlédněte na nástěnkách a ve fotogalerii. Nezapomínáme ani na ovoce ze zahrady. Připomínáme si sklizeň jablek, hrušek, švestek či brambor. V centru domácnosti jsme navštívili trh s ovocem a zeleninou.

Mimo podzimní téma jsme využili ke hře a zkoumání novou polykarpovu stavebnici. Poznáte co jsme vytvořili?

V průběhu týdne jsme několikrát navštívili zahradu. Využívali jsme zahradní kuchyňku, herní prvky v obou částech zahrady, pískoviště i zahradní domečky. Od října až do května budeme využívat celou zahradu. Každé úterý využijeme Smart soft – střed zahrady k dopravní výchově. Děti mohou tento den využívat vlastní koloběžku nebo odrážedla. Nezapomínejte na přilbu.

Užívejte si podzimních dní, načerpejte energii a v pondělí se na vás těšíme.

Míša, Saša a Lenka