A přece se točí…

Ahoj Veverky,

a přece se točí je název týdenního programu , který jsme započali ve čtvrtek četbou a dramatizací příběhu ,,Míček Flíček a Drak Mrak“. Seznámili jsme se s hlavními postavami příběhu, napodobovali jsme babičku, dědečka i Míčka Flíčka. Společně jsme centrovali v hudbě, dramatizaci, ateliéru a v pokusech a objevech. Zkoumali jsme povětrnostní podmínky k pouštění draka, hráli jsme na harmoniku a bubínek, zpívali jsme písničku Míčka Flíčka, kreslili jsme draky a společně si zacvičili s různými míčky. Naučili jsme se koulet míček nohou i jednotlivými prstíky, zatančili míčový tanec, házeli jsme levou i pravou rukou a nezapomněli ani na relaxaci na míči. A nakonec jsme vyzkoumali, že míček se opravdu točí.

V příštím týdnu se seznámíme s pokračováním příběhu a pokud se počasí umoudří, tak i ne jeden drak Mrak vyletí nad Barrandov. V dopoledních hodinách (dle počasí) půjdeme pouštět draky. Maminky, tatínkové, babičky, dědové se mohou přidat.

V příštím týdnu, v úterý ráno a v poledne, se budou prodávat fotografie. Přineste prosím přesnou hotovost (330,- za celou sérii fotografií, 220,- za poloviční – postavy nebo portréty).

Na nástěnce taktéž naleznete rozpis na individuální schůzky. Zapište si prosím čas, který vám vyhovuje a přijďte si s námi popovídat.

A poslední připomínka se týká příští soboty. Už jste oprášili své nejoblíbenější recepty na koláč? Těšíme se na sobotní brigádu.

Tak ahoj a v pondělí.

Míša, Saša a Lenka