A už je tu léto! ☀️🏖️

Milí rodiče,

tento týden jsme si povídali o létu, jaké aktivity děláme a jaké rostou rostlinky a plody. Dokonce jsme poprvé zkusili svačit venku. Podařilo se nám i uklidit celou třídu, ostrouhat pastelky, zalepit knížky, vyřadit poškozené hračky a roztřídit ovoce a zeleninu v obchůdku. Bohužel jsme moc necentrovali, protože jsme poctivě celý týden trénovali a připravovali se na zahradní slavnost. 

Každý den jsme zkoušeli nástup a básničku: “Kuňky, kuňky.” 

Kuňky, kuňky, kuňky, kuňky, 

my jsme žabky z tůňky.

My jsme žabky veselé,

hned jak vstaneme z postele. 

Učíme se, zpíváme, nejraději však plaveme, v naší tůňce studené. 

Kuňky, kuňky, kuňky, kuňky, 

my jsme žabky z tůňky.

Ve čtvrtek nám sice nepřálo počasí, ale i tak jste přišli v hojném počtu. Moc děkujeme za účast. A fotky z akce ještě dodáme.

Hezký zbytek víkendu, 

Anet, Johanka a Lenka