Angličtina pro předškoláky – posíláme opakovaně


Milí rodiče,

v letošním školním roce bude opět probíhat angličtina pouze pro předškoláky metodou Wattsenglish. Jedná se především o zábavnou výuku prostřednictvím interaktivních her a písniček. Děti se seznamují s jednoduchými slovíčky a výukou je provází loutka – vrána Maggie. Angličtina je určena pro všechny předškoláky
a je součástí našeho školního vzdělávacího programu „Pojďme začít spolu“.

Angličtinu povede paní učitelka Monika, tudíž vámje šetřena cena za lektora. Děti si zakoupí pouze pracovní set. Cena za set (učebnice a webový přístup k písničkách na portále MyWow!) je 650,- Kč.  Organizace Wattsenglish považuje za důležité, aby výuka byla prováděna komplexně, tzv. nejen v mateřské škole, ale děti se mohou učit také zábavnou formou s Vámi doma. Zakoupení učebnic bude probíhat ve třídě u paní učitelky úhradou 650,- Kč v termínu 7. 9. – 18. 9. 2020. Prosíme, při úhradě mějte přesnou hotovost. Učebnice děti dostanou na první hodině a ponechají si je ve školce.

V loňském roce jsme pracovali s pracovním sešitem workbook BLU. V letošním roce budeme pracovat s workbook Yellow. Pracovní sešity budou dětem zůstávat v mateřské škole.

Výuka bude probíhat od října do konce dubna každý čtvrtek.

Třída Kočičky a Veverky: 13,00 – 13,25 hod.
Třída Želvičky a Žabičky: 13,30 – 13,55 hod. 

Na děti se těší nejen Monika, ale i vrána Maggie.