Ani, ani, aniny už jsou tady prázdniny.

Milí rodiče,

ani jsme se nenadáli a je tu konec školního roku. Nastává čas zhodnocení, loučení a úklidu. Myslíme si, že z Veverek se opět stal velmi hezký kolektiv. Děti se toho spoustu naučily. Umí si naslouchat, poradit, pomoci. Ví, že každý je jiný a každý také něco jiného potřebuje. Velice si vážíme Vaší báječné spolupráce, která je nedílnou součástí. Všem Vám přejeme krásné prázdniny, plné sluníčka, pohody, odpočinku a společného času stráveného s vašimi dětičkami.

Přikládáme ještě fotografie z našeho posledního týdne. Zahradní slavnost, úklid a zase úklid, hru na školu, ale také koktejl a rozlučkový dort. A uspání našeho medvěda Brundy, aby mu nebylo smutno :).

Všem Vám moc děkujeme za krásné dárky a slova chvály, moc nás to potěšilo a velice si toho vážíme.

V září se budeme těšit opět ve Veverkách.

Saša, Jana a Lenka