Ani, ani aniny, už se blíží prázdniny. Aneb loučení předškoláků.

Milí rodiče,

prázdniny se blíží cvalem a s tím je spojené i loučení s předškoláky. V pondělí bylo slavnostní rozloučení v divadle, předškoláci ukázali co se naučili a myslím, že se jim to moc povedlo. Ve čtvrtek jsme si ve třídě zahráli na školu. Nechyběly aktovky, lavice, zvonění ani přestávka.  ,, Žáky“  jsme vyzkoušeli u tabule a protože všichni dostali jedničku, mohlo se slavit. Čím?  No přece vyrobeným dortem z jahod a bouchnutím ,,šampáňa“. Medailí, knihou … Jinak si užíváme sluníčka a sprchujeme se. Společně s kočičkami jsme pekli brambory s vypěstovanými bylinkami a také jme už mohli ochutnat zasazenou mrkev. Odpoledne jsme si i přes velké teplo užili Slavnost Slunovratu. Dětem se moc líbil kouzelník, předškoláci si užili průchod bránou a rodiče měli čas se zastavit, ochutnat dobroty, ( za přípravu moc děkujeme) a popovídat si. Páteční výlet se zrušil z důvodu vysokých teplot.

Co nás ještě čeká? V úterý přiletí včelka Mája a v podvečer přátelské posezení v Prokopáku. Rodiče se dohodli, že původně plánovaný táborák se nahradí posezením. Důvodem je velké teplo a sucho. Občerstvení je vítáno. Jinak se bude uklízet, odneste prosím do pátku všechny věci ze šatny (i holiny).Pokud vydrží teplé počasí, tak se budeme venku hlavně sprchovat a dovádět.

Maminkám, které nám pomohly s praním oblečků moc děkujeme. Tatínky budeme také potřebovat, ale asi už až v září. Naše kola a koloběžky nutně potřebují servis.

Hezký víkend Saša a Lenka