Auto, tramvaj, autobus …..

Dobrý den,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       tento týden jsme si začali povídat o dopravě. Děti říkaly jaké dopravní prostředky znají a po čem jezdí. Hledaly je v knížkách, malovaly, v dílně vyráběly lodě, z kostek postavily auto a velkou loď, velký plakát se spoustou silnic a aut vznikl v knihách a písmenech. Tomuto tématu se budeme věnovat i další týden, kdyby nám někdo půjčil na ukázku nějaký ,,model“ (auta, motorky, vláčku, letadla..), budem rádi.

Maminka Eliáše pokračovala v našem čtení, Davídek oslavil narozeniny a učíme se písničky na rozloučení s předškoláky. Nově se z našich nejstarších chlapců stali asistenti, uvidíme jak se jim bude dařit.

Hezký víkend Saša, Lenka a Lucie