Čas jak voda rychle plyne…

…že je léto dobře víme. Ani, ani, aniny, už jsou tady PRÁZDNINY.

Je to tak, školní rok utekl jako voda. Tento týden se hlavně uklízí. Nastalo třídění kostek, hraček. Zakládání obrázků a příprava třídy na čistění koberců, mytí oken a malování. Také za námi přiletěla včelka Mája. Dozvěděli jsme se zajímavosti o životě včeliček. Kdo je to dělnice, létavka, trubec, uklízečka …, a co všichni dělají. Za sklem mohly děti úl prozkoumat a pozorovat, zahrály si na včelaře a med také ochutnaly. Úterní podvečer patřil rozloučení v ,,Prokopáku“,moc jsme si to všichni užili. Nechybělo báječné občerstvení a dobrá nálada.

Všem rodičům děkujeme, nejen za milé rozloučení, ale i za celoroční spolupráci. Máme báječné rodiče, kteří mají báječné děti.

Užijte si léto a v září se na vás budeme těšit.

Saša a Lenka

PS: POŠLEME SI POHLED Z PRÁZDNIN!  MŠ  třída Veverky, Kurandové 669 Praha 5, Barrandov 152 00