Čas vánoc

Ahoj želvičky,

v minulém týdnu jsme se od pondělí připravovali na vánoce a vánoční posezení s rodiči. Hned první den jsme měli krásný zážitek v podobě pohádkového příběhu, který pro nás připravili v knihovně. Pohádka se jmenovala ,,Cesta do Betléma „. V úterý jsme opakovali básničky a písničky. Tvořili jsme kulisy na vystoupení. Čertíci si tvořili své peklíčko a andílci zase nebe. Děti se připravovaly s nadšením a na vystoupení se moc těšily. Na vystoupení se sešli rodiče v opravdu hojném počtu, děti předvedly své vystoupení a bylo vidět, že si to opravdu užívají.

Ještě jednou všem děkujeme za účast. Moc si vašeho zájmu vážíme.

Příprava na vánoce u nás začala zakoupením a nazdobením vánočního stromečku. V centrech jsme pekli a zdobili perníčky, vyráběli ozdobičky na stromeček a malovali vánoční tématiku. K vánoční pohodě nám ve třídě hrály vánoční koledy. Některé jsme si za doprovodu nástrojů společně zazpívali. Také jsme stihli udělat vánoční úklid.

V tomto týdnu v krásné atmosféře vánoční pokračujeme.

Do solničky tento týden nepůjdeme. Máme ve stejném termínu slavnostní oběd a předávání dárků pod stromečkem. Náhradní termín bude v lednu.

předvánoční pohodu přejí Lucie, Veronika, Jana