Čertoviny

první adventní týden proběhl u Želviček v akčním duchu. V pondělí za námi přijelo divadlo s pohádkou „Čertoviny“ a protože jsme očekávali, že minimálně jeden čertík přijde i za námi do školky, tak nás čertí téma provázelo celý týden. Čert je úplným opakem anděla, a tak jsme si v kruhu zopakovali protiklady. Určitě si je budeme procvičovat i v dalších tématech.  Ve čtvrtek nám čekání na Mikuláše zkrátily čertí hry a soutěže, přehlídka kostýmů a nesmíme zapomenout na čertovskou hostinu. Za přinesené dobroty vám všem moc děkujeme.  Děti měly velkou radost.

Kromě školního programu jsme opět navštívili solnou jeskyni a tělocvičnu. Jako pomůcku jsme použili míček a na to, že nás bylo tolik, šlo nám to opravdu skvěle.

Příští týden nás hned v pondělí čeká návštěva knihovny, kde si užijeme divadelní představení              „ Půjdem spolu do Betléma“ ,tak prosím nezapomeňte na hezké oblečení a moc se těšíme na úterní setkání s Vámi. V 17 hodin začíná představení básniček a písniček, které jsme se během posledních týdnů s dětmi učili a pro ty z vás, kdo bude chtít, bude následovat výroba svícnů. Seznam pomůcek, které k tomu budete potřebovat visí na nástěnce.

Pěkný zbytek víkendu vám přejí Veronika s Luckou