COVID 19 – aktuální situace

první krizový týden je za námi. Děkujeme za veškerou pomoc a podporu. V tuto chvíli je tedy celková situace taková:

V pracovní neschopnosti z důvodu pozitivního testu na covid jsou:

4 pracovnice kuchyně

2 asistentky, které v MŠ vykonávají také úklid

1 pedagog ( ve školce nebyl od 23.12.)

V karanténě je 1 asistent z důvodu covidu v rodině

1 pedagog má negativní test PCR

1 pedagog má negativní antigenní test

Všichni pracovníci v neschopnosti a v karanténě se nevrátí dříve než v pondělí 25.1.2021, naopak je možné, že kvůli těžšímu průběhu se návrat některých protáhne.

Všichni pedagogové, kteří ve školce zajišťují veškerý provoz jsou v tuto chvíli bez jakýchkoliv příznaků a zdravotních problémů.

Příští týden bude ještě škola fungovat v omezeném režimu a obědy budou dováženy ze ZŠ Chaplinovo náměstí. Škola má oběd v ceně 27,-Kč (u nás je oběd za cenu 23,-Kč), tudíž dětem, které se stravují, bude odečtena vyšší cena oběda. Cena bude zúčtována ze záloh, které hradíte měsíčně a nebude nutné částku z vaší strany nijak doplácet zvlášť.

Přejeme vám klidný víkend a doufáme, že už se vše začne obracet k lepšímu.

Vedení MŠ