COVID 19 – situace od 25.1.2021

blíží se konec druhého krizového týdne a my jsme vám vděční za veškerou pomoc a podporu. Bohužel do příštího týdne nemáme žádné pozitivnější zprávy. Situace od pondělí bude taková:

V pracovní neschopnosti z důvodu těžšího průběhu nemoci zůstávají

3 pracovnice kuchyně

2 asistentky, které v MŠ vykonávají také úklid

1 pedagog ( ve školce nebyl od 23.12.)

V karanténě jsou 2 pedagogové z důvodu covidu v rodině.

Všichni pracovníci v neschopnosti a v karanténě se nevrátí dříve než v pondělí 1. 2. 2021. Stále bohužel hrozí i to, že z důvodu těžšího průběhu se návrat některých opět protáhne.

Všichni pedagogové, kteří ve školce zajišťují veškerý provoz jsou v tuto chvíli bez jakýchkoliv příznaků a zdravotních problémů.

Příští týden bude ještě škola fungovat v omezeném režimu a obědy budou dováženy ze ZŠ Chaplinovo náměstí. Škola má oběd v ceně 27,-Kč (u nás je oběd za cenu 23,-Kč), tudíž dětem, které se stravují, bude odečtena vyšší cena oběda. Cena bude zúčtována ze záloh, které hradíte měsíčně a nebude nutné částku z vaší strany nijak doplácet zvlášť.

Děkujeme za podporu a pomoc všem, kteří si v této nelehké době i nadále ponechají děti doma a pomohou nám tak zajistit provoz.

Vedení MŠ