Den s tatínky

Milé maminky a tatínkové,
tady je dnešní shrnutí odpoledne s tatínky.
První úkol byl pro děti. Měly poznat svého taťku po hlase mezi ostatními. Všem se to povedlo a zasloužily si velký potlesk. Další úkol byl pro tatínky – měli ztvárnit zvířátka pomocí pantomimy. Viděli jsme lva, žirafu, myšku, králíka, slona i žížalu! Děti se nenechaly zahanbit a taky nám nějaká zvířata převedly :)
Abychom tatínky trošku protáhli, vymysleli jsme opičí dráhu, ve které soutěžily týmy dětí proti taťkům. První překážkou byla chůze po lavičce, následovalo prolezení tunelem, proskakování obručí a přeskočení překážky. Tatínkové se do tunelu vrhali s takovou vervou, že jsme o něj málem přišli, ale naštěstí nám vydržel ;) (Bohužel neexistuje žádný záznam, jelikož bylo potřeba dávat záchranu v obou týmech)
Abychom si po té námaze odpočinuli, přesunuli jsme se ke stolečkům, kde společně nakreslili vás – maminky. Snad se vám vaše portréty líbí, máte je na památku. A posledním úkolem bylo stavění domečků a hradů z kostek všemožných velikostí.
Doufáme, že si to tatínkové užili tak jako děti. Děkujeme, že do toho s námi šli a nestyděli se před ostatními. Sranda musí být!

Hezký večer
Dorotka a Markétka