Do třetice všeho dobrého…

… milí rodiče, tento týden již naposled o dění ve Veverkách.

Středa – ,,Wellness, aneb odpočinkový den“ dnes nám třída provoněla eukalyptem, olejíčky a krémy. Při poslechu relaxační hudby a osvětlení solnou lampičkou jsme si užívali masáží rukou, nohou ale i zad. Harabury, harabáda pošimrej mi prosím záda… Vytvořili jsme si kneippův chodníček (dvě nádoby s oblázky, jedna s teplou a jedna se studenou vodou) a procházeli jím. Všem se nám to moc líbilo. Děti mají masáže moc rády, až neuvěřitelně se při nich zklidní. A tak až budou doma hodně divočet vyzkoušejte.

Ve čtvrtek se vrátíme k výstavě Leporelo a ve všech centrech si také jedno vyrobíme. Budeme se snažit vytvářet vlastní pohádky a příběhy.

Pátek – děti čeká pravidelné cvičení, předškoláky angličtina. Také začínáme s nacvičováním písniček a tanečků na rozloučení s předškoláky. Ještě že jsme načerpali síly.

S pozdravem Saša, Míša a Lenka