Dopolední piknik

s dětmi jsme si udělali piknik na zahradě, abychom se pomalu rozloučili se školkou, do které se už jen někteří vrátí až v září a abychom přivítali všemi očekávané prázdniny.
Nejprve jsme pro děti přichystali zdravé mlsání v podobě rajčat, jahod a hroznového vína. Když se po ovoci a zelenině zaprášilo, mohla přijít řada na lákavější dobroty. Děti mohly výjimečně sníst preclíky, ovocné piškoty, koka nebo sušenky tuc. Na závěr si připily ovocnými džusy a jako zákusek snědly celý meloun.
Asi si říkáte, že nemohli jíst oběd, opak je ale pravdou, pár zapomenutých těstoviny se sice našlo, ale většinou na zemi pod židličkou :) (změna v jídelníčku – těstoviny s omáčkou a masem)
Rozloučili jsme se s naší poslední předškolačkou Bětuškou, která nám zazpívala písničku Skákal pes přes oves a dostala upomínkové dárky.