Důležité informace k provozu MŠ – COVID

Milí rodiče,

velmi děkujeme za dnešní rychlou, vstřícnou reakci a veškerou vaši podporu. Přinášíme vám aktuální informace ohledně provozu MŠ. Situace je taková, že pro hygienickou stanici jsou směrodatné až výsledky pozitivních testů, nikoliv počet čekajících zaměstnanců, byť s příznaky onemocnění.

V tuto chvíli tedy MŠ není uzavřena a provoz bude pokračovat v rámci omezených možností. Jelikož nemáme ani jednu paní kuchařku, museli jsme zajistit dovoz obědů a odpoledních svačin ze ZŠ. Dopolední svačiny budou připravovat paní učitelky, zrovna tak nandávaní obědů, mytí nádobí a úklid (chybí nám paní uklízečky, veškerý personál kuchyně, dvě asistentky pedagoga a jedna paní učitelka). Děti z jednotlivých tříd budou spojovány dle aktuálního počtu a toho, jak provozní možnosti dovolí, aby pedagogický personál mohl zastoupit chybějící kolegyně v zázemí.

Prosíme vás, kdo můžete, nechte si děti doma, nebo si je vyzvedávejte po obědě, moc nám tím pomůžete. Prioritou je pro nás zachování provozu pro rodiče, kteří nemají jinou možnost. Kdo si děti nechá doma, pošlete prosím omluvy co nejdříve, abychom mohli hlásit počty obědů na ZŠ. Bohužel vám bude patřit pouze náš veliký vděk Školné za této situace vracet nemůžeme a nelze ani vystavit potvrzení pro účely nároku na ošetřovné.

Tato situace, pokud se ještě nezhorší, potrvá minimálně do 22. 1. 2021. Situace se může každý den měnit, sledujte proto naše webové stránky.

Předem děkujeme za pochopení. Vážíme si vaší vstřícnosti a pomoci.

Vedení MŠ