Hrajeme si s tatínky.

dnešní podvečer patřil především dětem a tatínkům. Povídala se pohádka o tom, jak se vychovávají medvědi, co je medvědí tatínkové učí a co naučili tatínkové děti ve veverkách. Velkým překvapením byl příchod tatínka našeho medvěda Brundy. Řešila se otázka, zda bude jezdit na víkendy spolu s Brundou. No záleží na Vás, ale prý ano. Tatínkové učili děti krájet zeleninu na salát, přitloukat hřebíky, stavět domečky, vyrábět dárky pro maminky, hrát stolní hry…Velmi zdatně pantomimicky předváděli zvířátka. Vstupenkou na občerstvení bylo prolezení tunelu, i to zvládli taťkové na jedničku. Po přípitku následovalo společné foto a rozloučení. Radost a úsměv dětí bylo to největší poděkování. K tomu se přidáváme i my.

Saša, Míša a Lenka