Hudební hrátky s angličtinou – zkušební hodina 30.9. od 16:00 hodin ve třídě kočiček

Stále váháte, zda dítko na kroužek přihlásit? Přijďte se podívat na zkušební hodinu – zdarma, pro děti i zvědavé rodiče

Co nás čeká?

Rozehřejeme se jednoduchou anglickou písničkou, pak nastoupíme do vláčku a za doprovodu Dvořákovy Humoresky vyrazíme na výlet. V lese budeme hledat strom, který nejlépe zní, na výrobu pořádné basy.

Strom budeme muset pokácet, k tomu si zazpíváme Pilky, naši práci podkreslí i hudba Leoše Janáčka se stejným hudebním motivem. Pozor, bude to nebezpečné!

Jestli se nám to podaří a dopravíme pokácený kmen až domů, možná si na nový kontrabas stihneme i zahrát.

Na kroužku procvičujeme nejen rytmické cítění, intonaci a hudební sluch, rozvíjíme i schopnost soustředění, spolupráce, hrubou i jemnou motoriku, koordinaci pohybů a mnoho dalšího.

Děti si odnesou z každé hodiny i pracovní list.

Cena kroužku je 1500/pololetí a v případě zrušení kroužků/zavření školky kvůli covidu je po domluvě vratná – byla by ev. možnost přejít i na online lekce. Platební údaje rozdám zájemcům na zkušební lekci nebo pošlu e-mailem.

Budeme se těšit!