Indiáni ve školce

Milí rodiče,

tento týden jsme otevřeli nové téma – planeta Země. Řekli jsme si jaké máme kontinenty a hned jeden navštívili. Byla to Amerika, kde jsme se seznámili s původními obyvateli – Indiány. O těch jsme se dozvěděli spoustu věcí a zkusili si například vyrobit tradiční čelenku z peří, uvařit indiánské pokrmy, v dílně jsme vyrobili veliký barevný totem, nebo jsme navlékali barevné korále, kterými jsme se po té ozdobili. Společně jsme zpívali indiánské písně, hráli na bubny a tancovali okolo ohně. Viz fotografie.

🙂

Byl to moc fajn a příjemný týden. Také jsme strávili odpoledne s tatínky, kteří si zahráli na indiány a zhostili se své role skvěle. Společně jsme si zasoutěžili a zkusili si vyrobit nějaké výrobky v centrech. Moc děkujeme za účast a za příjemný čas strávený s Vámi a dětmi.

Hezký víkend přejí,

Monika, Anet, Anet, Jitka

🙂