Já jsem já, a ty jsi ty

a společně se potkáváme ve školce. Toto bylo téma našeho prvního týdne. Po prázdninách jsme se opět sešli ve Veverkách. Přivítali jsme mezi nás nové kamarády a museli jsme vzbudit Brundu, který se už moc těší na společné výlety. Děti měly za úkol zjistit, co se změnilo, co tak nebylo. Zda si pamatují jména svých kamarádů a paní učitelek. Při tom jsme narazili na příběh jména. Kdo nám jméno dal, že nemáme jen jedno jméno, ale že máme i druhé – příjmení, protože stojí hned při jménu, po kom příjmení máme…Kouzelná krabice nám všem prozradila, kdo je na světě nejdůležitější a koho máme mít nejvíc rádi. Zeptejte se svých dětí, pokud Vám však již nedaly do kouzelné krabice nahlédnout.

Protože předškoláky čekal páteční výlet za ovečkami, povídali jsme si a hráli pohádku o pasáčkovi. Nechte si ji vyprávět. Jinak jsme byli hodně venku a užívali si zahradu.

Užijte si víkend

Saša, Jana a Lenka

PS: – děti jsou báječné, nezapomněly na společně dohodnutá pravidla a tak si užíváme spoustu pohody a radosti

– nezapomeňte prosím na třídní schůzky Třídní schůzky – informace_pro_rodice_Veverky

– děkujeme za donesené věci a vyřízení všech ,, papírů“