Jak jsme oslavili Den maminek.

Milé Veverky,

děkujeme za poslané příspěvky i fotografie, bez nich by tento příspěvek nemohl vzniknout. Máme velkou radost, když vidíme, jak se zapojujete. Věříme, že jste si svátek maminek užili, zastavili se, popovídali si, pohráli si… Maminky dostaly kytičku a určitě i velkou pusu. Tak jako já i Lenka. Míša dala velkou pusu své mamince, a jednou, až bude maminkou tak jí jistě také dostane.

,, Beátka prožila týden s tátou. Pro maminku vyrobila 2 kočičky z ruliček a nakreslila 2 překvapení. Taky si o mamince povídali a psali. Na víkend jeli za babi a dědou do Chomutova, kde s babičkou upekla tvarohovou bábovku.“
,,Nora s tatínkem odpovídala na otázky, vyrobila pro maminku přáníčko a kytičku z ubrousků, na den matek nachystala s tatínkem večeři. „
,,V pátek si tatínek s Laurou a Matym u potoka povídali o mamince, v sobotu tvořili přáníčka a dělali  úkoly a v neděli Lola pomáhala s obědem. „

,,Zdravíme do školky, tento týden byl skvělý. Začátkem týdne Alenka nakreslila maminku. Vypadá lépe než ve skutečnosti, co myslíte? 😂
Pak se učila básničku a hrála s maminkou pantomimu. Ve čtvrtek jsme se přesunuli i s tatínkem na chatu a tam bylo úžasně s kamarádkami. Sázeli jsme s babi a dědou kytičky a napsali jsme odpovědi na otázky ohledně maminek. Některé byly moc zajímavé. No posuďte sami“.

Ráchelka je stále na Valašsku, kde si užívá přírody, kontroluje včely jak sbírají pyl. Mamince namalovala kočku. Jedna se k nim prý přistěhovala a bude mít koťata. Tak si o tom stále povídají. Moc všechny zdraví.

Nikolka zdraví z chalupy, kde řádí hlavně na zahradě.

Julinka s Emilkou malovaly a tvořily maminku s pomocí vlny, otázky a odpovědi potěšily maminku. S přáníčkem pomáhala babička neboť tatínek je už v Praze a chodí do práce.
Filípek tvořil s tatínkem a mamince určitě udělali radost.
Šarlotka zdraví ze Šumavy.
Riki kreslil maminku podle kreslícího diktátu, uhádl hádanku a chodí po výletech.

Brunda byl u Rikiho a teď už čeká u Míši na dalšího kamaráda. Nenechte ho prosím dlouho čekat. Byl by moc smutný. Už takhle se mu po vás stýská.

Všechny zdravíme a už se na vás moc těšíme Saša, Míša a Lenka