Jehličnaté stromy a narozeninová oslava 🌲🧁🎂

Milí rodiče a milé žabičky,

v minulém týdnu jsme si vyprávěli o stromech. Tento týden jsme na toto téma navázali. Poznávali jsme hlavně stromy jehličnaté. Využili jsme procházek k tomu, aby jsme si stromy ukázali a prozkoumali. Jejich tvar, jehličí a šišky. Některé přírodniny jsme si přinesli do školky a v centru písek jsme tvořili les. Také v kostkách se nám podařilo postavit krásné pohoří. Děti si v něm postavily i obydlí pro hajného a zvířátka.

Nezapoměli jsme si říct, jak důležité stromy pro naši planetu jsou a jak tvoří kyslík, který dýcháme.Také jsme si zpívali písničku ,, Já do lesa nepojedu „. Při zpěvu jsme hráli na ozvučná dřívka a drhadlo.

V pátek jsme měli velikou narozeninovou oslavu. Tvořili jsme narozeninový dort, pekli mafinky, soutěžili s balonky a užívali si pohoštění u velké sváteční tabule.

Zde přikládáme odkaz na videa ke stažení: http://www.uschovna.cz/zasilka/EJUV5N8R5M2YT8CB-WVE

Příští týden ve STŘEDU budeme mít ve třídě žabiček halloweenské párty. Přijďte v maskách a vemte si nějakou dobrotu. Společně si to užijem!🎃

Lucka, Anet a Lenka