…ještě zvířátka

tento týden jsme pokračovali v povídání o zvířátkách. Zvířátka děti modelovaly, stavěly jim domečky, obtiskávaly je do písku, hledaly je v písničkách, které pak zpívaly. Dva pohádkové příběhy nás dovedly na dvorek. Děti se dozvěděly proč se slepice hádala s kachnou a jak to bylo s Kokešem. Nechte si vyprávět.

Při logohrátkách děti popisovaly co vidí na obrázku a tak tvořily věty. U zrcadla pozorovaly jak mrštný mají jazýček.

Venku si užíváme sluníčka a hlavně pohyb. Kluci začínají hrát fotbal, ale nechce se jim moc dodržovat pravidla.

Příští týden se budeme připravovat na svátek maminek. Dejte prosím dětem svou fotografii. Děkuji. Tímto Vás maminky, chceme pozvat na společné odpoledne dne 3.5.2016. Odchod do Chuchelského areálu zdraví na piknik, bude mezi 16. a 17. hodinou, dle dohody. Doufejme, že nám bude přát počasí. Už se s dětmi moc těšíme.

S pozdravem Saša, Lenka a Lucie