Kam Karkulko malá, kam…

lesem chodím sem a tam. Co ty tady vlku chceš? Každý z Vás jistě poznal o jakou pohádku se jedná. Pohádku znají dobře i děti, přesto jsme si s ní užili tento týden spoustu legrace. Zjistili jsme, že odpovídat na otázky je lehké, ale vyprávění dá zabrat. Nechte si od dětí pohádku zahrát a uvidíte, jak už to krásně umí. My jí hráli a moc jsme si to užili. Děti kromě hraní divadla, vyráběly červené čepečky, postavičky z pohádky malovaly. Pekli jsme bábovku pro babičku, a to nejen z písku. Z kostek stavěli les, na papír děti lepily puzzle z pohádky… A v pátek vše vyvrcholilo, všem děkujeme za přípravu Karkulek, myslivců a vlků.

Příští týden jsou jarní prázdniny a naše třída bude zavřená. Na přihlášené děti se budou těšit paní učitelky a děti z kočiček. Všem, kdo na prázdniny odjíždíte, přejeme šťastnou cestu a užijte si to. Po prázdninách se budeme těšit opět ve Veverkách.

S pozdravem Saša, Vendulka a Lenka