Kdo se těší do školky?

Milí rodiče, milé Kočičky,

ze všeho nejdřív chceme poděkovat všem dětem i rodičům, kteří nám psali a sdíleli s námi úkoly z činností, i když byly dobrovolné. Někteří z vás se s námi podělili i o své zážitky a dojmy nejen z aktivit doma, ale také z dobrodružství venku, u příbuzných, s kamarády. Opět připojujeme fotografie, které jste nám v tomto týdnu zaslali.

Viki se vydala k babičce a užívala si celé dny venku. Potkala Vali, která pozdravuje své bývalé spolužáky!

Marečka nejvíce bavila výroba limonády. Udělal ji pro všechny členy rodiny a všem moc chutnala. Malování vlčího máku se mu také líbilo. U pokusu s kytkou nevěřil, že se v sáčku objeví voda, tak snad se objevila:-)

Míšu nejvíc bavilo vytvářet obraz s vlčími máky! Inspirovala se při něm skutečnými vlčími máky i stránkou z herbáře, který postupně dělají s babičkou z lučních, lesních a zahradních kytiček.

Poslední domácí úkoly jsou i za Vicouškem. Lepil, maloval, zpíval a cvičil prstíky, premýšlel nad textem příběhu, jak z maličkatého semínka vyrostl obří jehličnan (cedr libanonský) a na osvěžení udělal domácí okurkovou limonádu, na kterou potřeboval sodovku, salátovou okurku, citron a led.
Byla vynikající a osvěžující.

Už se na vás moc těšíme!
Prožijte krásný víkend a uvidíme se v pondělí!

Vaše Kočičky

Vzkaz pro rodiče: Nezapomeňte si vzít s sebou v pondělí, prosíme, vyplněné čestné prohlášení. Děkujeme.