Koloběh vody

I v tomto týdnu byla naším tématem voda. Celý týden jsme si povídali o koloběhu na naší planetě a jak se voda dostane až k nám do domácnosti a čím vším musí projít, než se z ní stane voda pitná. Celých 14 dní pracujeme na projektu, ve kterém vytváříme 3D model koloběhu vody na Zemi. Všechny děti se v průběhu předešlých dnů na projektu podílely a myslím, že to všechny velmi bavilo a něco jsme se tím také přiučili. V úterý proběhl Ekoprogram pro předškoláky, který byl zaměřen na třídění odpadu a na to, co všechno můžeme pro planetu udělat, aby se nám tu žilo lépe. Děti se něco nového naučily, ale hlavně si pořádně zasoutěžily a užily překážkové dráhy a úkoly, které nás v rámci programu čekaly. Nadcházející dny jsme centrovali a zkoušeli vytvářet obrázky a pokusy z vody. Těšíme se na nadcházející týden a připomínáme, že v úterý proběhne focení. Prosíme tedy rodiče, které o focení projevili zájem, aby dali dětem vhodné oblečení.

Přikládáme fotografie.

Hezký víkend přejí,