Kouzelný svět pohádek – O Smolíčkovi

Milí rodiče,

tento týden jsme zůstali v říši pohádek, tentokrát to byla pohádka O Smolíčkovi. Mluvili jsme hodně o tom, co a proč se Smolíčkovi stalo při nedodržení pravidla, na kterém se s jelenem domluvil. Ptaly jsme se taky dětí, jaká pravidla se musí dodržovat doma a proč.

V centrech jsme si hráli na Smolíčka a 3 jezinky, malovali jsme je, skládali domeček a cestu jelena na pastvu, lepili příběh o Smolíčkovi ve správném pořadí, tvořili v dílně jelena, vážili různě velké fazole, navlékali žluté korálky (parohy), vařili bramborovou polévku a zpívali si o mrňavém větříku, který roste a roste.

Taky jsme si užívali trochu pořádného sněhu. Bohužel jen chvilku.

Mějte pěkně zimní víkend a ve zdraví se na vás budeme těšit.

Jana, Saša a Lenka

P.S. Jsou pro Vás připravená potvrzení pro slevu na daních. Vyzvedněte si u nás, prosím.