Láska máminá …

…je tak nádherná. Dárky zabaleny, pohádkový příběh a básničky nacvičeny a mohlo se vyrazit UŽÍT si Den s maminkami. Počasí nám přálo, sešlo se nás opravdu hodně. Maminky připravily  dobré občerstvení a děti předvedly co se naučily. A že se jim to povedlo! Celé odpoledne jsme si všichni užili, maminky měly čas se chvíli zastavit a popovídat si a dětičky využily velký prostor k řádění.

Ve čtvrtek jsme odpočívali a užívali si masáže rukou, nohou, zad i obličeje. Prošli jsme Kneippovou lázní (ochlazování a ohřívání nohou ve vodě, chůzí po kamínkách). Poslouchali jsme relaxační hudbu a popíjeli zdravou vodu. Povídali jsme si o tom, jak se to komu líbilo. Možná, že když budete chtít, tak Vás dětičky také namasírují. Zkuste je poprosit.

V pátek jsme vyrazili na výlet do Prokopského údolí, sluníčko nás pěkně zahřálo, ale všichni jsme to zvládli. Zeptejte se dětí co všechno jsme tentokrát viděli. Prosíme, aby si děti batůžky připravovaly sami nebo alespoň s vámi. Budou pak vědět co a kde mají a nebudou se vymlouvat ,, Maminka mi to tam, ale nedala“. Dnes například pláštěnky. Děti dobře vědí, že je nemáme pouze proti dešti, ale že na nich sedíme při svačince. Děkujeme.

Užijte si víkend Saša a Lenka