Mám jablíčko mám, komu já ho dám…

Ahoj Veverky.
Uplynul nám druhý týden a ve třídě veverek jsme si ho moc užili. Každé ráno jsme se přivítali, pozdravili, pohladili a slíbili si, že se budeme snažit být všichni kamarádi. Je to i jedno z našich pravidel. Pamatujete si která další pravidla jsme si vytvořili?

Trochu vám napovím. Nejen v úterý jsme společně uklízeli po ranních hrách i v zahradě. Jaké nám vzniklo pravidlo? No jasně, hračky mají své místo, uklízíme je a samozřejmě si pomáháme, a to nejen při uklízení. I v šatně vidíme, jak předškoláci nabízejí pomoc svým mladším kamarádům.

A jak to bylo s jablíčkem? Jablíčka se kutálela, malovala, modelovala, vystřihovala, lepila, skládala a muchlala a nakonec i ochutnala. Ale neměli jsme to snadné. Než jsme je získali, museli jsme přesvědčit babku, aby nám jablíčka dala, aby se také rozdělila, protože měla babka čtyři jabka a veverky jen dvě.

Vzpomenete si na písničku? Jak se nám nakonec podařilo jablíčka získat, vám děti jistě rády poví. I z tohoto nelehkého úkolu nám vzniklo velmi důležité pravidlo.

I s vámi, rodiči jsme se domluvili na dodržování některých pravidel a vyvěsily jsme je do šatny dětí. Prosím o jejich přečtení, podepsání ale především dodržování. Víte, že s jakoukoliv možnou připomínkou můžete přijít a společně najdeme nějaké řešení.

Poslední připomínka se týká solné jeskyně. Návštěvy v solné jeskyni jsou zařazeny do našeho TVP v bloku ,,Zdravý podzim“. Více informací o pozitivech na celkové zdraví dětí v odkazu. Cena jedné návštěvy je 60 korun. V případě že máte či nemáte zájem, aby vaše děti solničku navštěvovaly, zapište a podepište na formuláři ve třídě. Děkujeme. Peníze budeme vybírat až po podepsání všemi rodiči.

Mějte krásný a pohodový víkend.

Míša, Saša, Lenka a Lenka