Maminkování

Milí rodičové,

protože mluveního a zajímání se o maminku není nikdy dost, pokračujeme v tomto duchu dál. Tatínkům vynahradíme jindy.

Tento týden děti z různých materiálů vytvářely, tiskly a skládaly srdce, květiny a maminky. Přiložené fotky vše dokládají. Zpíváme jarní písničky, jelikož jsme zásobník písní pro maminky vyčerpali už na Dni maminek. Ve středu jsme kvůli velkému lijáku nešli ven, tak jsme otevřeli okna, pustili CD a tancovali a zpívali. Nadšení bylo velké. Ve čtvrtek jsme ráno stačili jen krátké divadlo z cyklu František a Andělka, kde se objevila jejich maminka, která jim vařila jejich oblíbený oběd. Pak už byl odchod směr ZŠ Remízek. I když to vypadalo všelijak, naše první dlouhá procházka se vydařila. Děti se k naší velké radosti tmelí a tmelí.

Tento týden se uskutečnila poslední angličtina a rozdával se certifikát.

V dalším týdnu nás čekají dvě akce. V úterý dopoledne přijede do školky hasičský vůz a bude dětem předvádět hasící techniku. Ve středu bychom s dětmi rádi uskutečnili den Wellness (proběhl již minulý rok a dětem se moc líbilo). Na tento den budou děti potřebovat opět 3 věci.

• osušku
  • olejíček
  • župan

Na čtvrtek plánujeme mluvit nad fotkami o maminkách. Doneste, prosím, maminky, Vaše foto, kdo ještě nepřinesl. Děkujeme.

Přejeme vám krásný víkend.

Jana, Saša a Lenka