Masopust, jarní prázdniny

Milí rodiče
nejprve informace k masopustu:
Zítra od 15h vás všechny zveme na školní masopust. S dětmi se sejdeme nejlépe v maskách před školkou a společně se vydáme na masopustní průvod do okolí školky. Zveme všechny rodiče, aby šli s námi a pokud možno v převleku, ať to máme zajímavější a pestřejší :). Děti, které nebudou mít rodiče v průvodu bere s sebou paní učitelka. Procházku zakončíme na zahradě, kde bude občerstvení od vás rodičů. Kdo bude chtít, může na zahradě pobýt a ještě si něco užít. Předpokládané ukončení je v 17h.
V případě silného deště se akce ruší. Mrholení nás nezastraší.

Jarní prázdniny:
Prosíme ty, kteří v těchto dnech nechodí od MŠ, aby nám napsali do 2.3. e-mail na kocicky@mskurandove.cz, zda bude vaše dítě chodit o jarních prázdninách 13.3. – 17.3. do MŠ. Podle počtu se rozhodne o provozu všech nebo dvou tříd. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem, Dorotka a Markétka