Míček Flíček a Drak Mrak

Ahoj Veverky 👋

V novém týdnu jsme se sešli už ve velkém počtu. Od pondělí jsme navázali na program o drakovi, navštívili solnou jeskyni a zapojili do našich aktivit nejednu maminku.

V úterý se slavilo. Míček Flíček se vrátil k babičce a dědovi a my s ním oslavili dvoje narozeniny.

Ve středu nás navštívila lektorka H-matu Zuzka (jsme totiž zapojeni do kolegiální podpory co se týče předmatematické gramotnosti), která se přišla podívat jak pracujeme. Zapojili jsme ji v komunitním kruhu i v centru manipulační hry. Moc se jí u nás líbilo a dostali jsme velkou pochvalu.V ostatních centrech jsme vytvářeli draky z papíru, dřeva, korku, barev, drátků a těšili jsme se na čtvrteční pokusy a objevy. Zkoumali jsme, co všechno léta. I draky na obloze. Co myslite, povedlo se?

Konec týdne jsme opět věnovali našemu zdraví. Zavítali jsme do tělocvičny a diky dostatečnému prostoru se i z nás nakonec stali draci.

Přejeme krásný víkend a těšíme se zítra na brigádě.

Míša, Saša a Lenka

PS: Naše třída byla oslovena studentkou VŠ s prosbou o vyplnění dotazníku k její diplomové práci(spolupráce s rodiči). Jelikož vaše spolupráce je opravdu velká, dovolujeme si Vás rodiče, požádat o jeho vyplnění. Děkujeme.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrqQwmZWwguqBFmOjEablsaCK4UsxRA77DzXobN3Z4nhiKmw/viewform?usp=sf_link