Moje maminka

blíží se den maminek a tak naším tématem jsou právě maminky. O maminkách si povídáme, děti popisují donesené fotografie, ukazují maminčiny věci, porovnávají vůně. Všem děkujeme za půjčení. Maminky děti stavěly z kostek, lepilly z papíru, vyráběly dáreček, poslouchaly a dotvářely příběh o Adámkovi, vařily maminčinu pórkovou polévku, naučily se básničku a už se moc těší na společný úterní výlet. Zítra, to jest v pátek, si půjdeme cestu do Chuchelského areálu natrénovat.

Maminka Karolínky nám přišla přečíst pohádku, děkujeme. Oslavili jsme svátek Marka a Járy, narozeniny Jiříka. Při logohrátkách jsme ,,bublali“,dětem se to moc líbilo. Nechybělo ani pondělní cvičení.

Příští týden nás čeká v pondělí fotografování, v úterý primární výchova pro předškoláky a již zmíněný piknik. V pátek 6.5. plánujeme výlet do Slivence na statek. Pojedeme autobusem, a tak uvítáme doprovod maminek, tatínků či babiček. Připravte pro zvířátka prosím jablko, mrkev nebo usušený chléb.

S pozdravem Saša, Lenka a Lucie