Moje tělo a zdraví

Milí rodiče,

tématem tohoto týdne bylo MOJE TĚLO A ZDRAVÍ. Pondělí jsme započali pohádkou o čaroději Bacilovi a Vitamínovi, která dětem osvětlila co jsou tihle pánové zač. S dětmi jsme si také povídali o tom co to vlastně to zdraví je a co můžeme dělat proto, aby jsme si ho udrželi. Také jsme se naučili spoustu nových věcí o lidském těle, řekli si jaké máme orgány a jakou funkci zastávají. V centrech jsme se věnovali aktivitám v duchu tématu. Kreslili lidské tělo, udělali si ovocný a zeleninový salát, také jsme vystřihovali zdravé a nezdravé potraviny a mnoho dalšího. V pondělí jsme navštívili saunu, myslím že u dětí sklidila velký úspěch a tak se těšíme na další návštěvy.🙂 Také bych Vám ráda sdělila, že v nadcházejícím týdnu se nebude v pátek 1.11. konat tělocvik v tělocvičně základní školy, vzhledem k tomu že jsou podzimní prázdniny.

S přáním pěkného dne,
Monča, Anet, Jitka