My se máme, že se máme …

… že svou mamku všichni máme. I tento týden si povídáme o maminkách. Hrajeme si na ně. Pereme, věšíme, vaříme, vozíme kočárky, prostě se staráme. Maminky vyrábíme z papíru, modelujeme z modelíny a dokončujeme přípravy na ,,Maminkovský den“ pro Vás. Nezapomeňte ve středu 17.5. v 16.00 hod  je odchod od školky. Už se moc těšíme. Příští čtvrtek si uděláme ,,Maminkovský, wellness den“ve třídě. Dejte dětem prosím župánek, nějaký olejíček či krém (podepsané, prosím). Po všech přípravách budeme totiž odpočívat. Páteční výlet do Mini ZOO v Chuchli se vydařil, počasí nám přálo, nálada byla dobrá a všichni výlet zvládli. Zeptejte se dětí co všechno jsme viděli, objevili a prozkoumali (vrtulník, pšeničné pole, bažanta, zajíce, ptáčky, lišku, havrana, sovu, jelena, veverku, stromy…) V Zoo jsme dostali od pana lesníka pochvalu za to, jak se umíme krásně a tiše chovat. Je vidět, že pravidla ve třídě fungují. :)

Hezký víkend Saša a Lenka