Nejen vánoční den

Krásný večer rodičům i dětem.

Už? Už je středa? Už přijde? A kdy už bude středa? A už?…. mnozí z Vás si jistě vzpomenou na oslíka z filmu Shrek…. i já si vzpomněla…. asi tak 26 krát.

Už od pondělí mě tyto otázky doprovázely na cestě do minizoo, kam jsme s dětmi vyrazili za zvířátky. Zahráli jsme si na Ježíška a donesli jim nějaké dobroty. Akce se velmi vydařila. Všechny děti si za svoji vytrvalost zaslouží velkou pochvalu. Děkujeme samozřejmě i rodičům, za přípravu pohoštění pro zvířátka.

V úterý se rozjely opravdové přípravy na vánoční den. Peklo se cukroví – perníčky, připravovala se výzdoba a sváteční tabule, zdobili jsme přáníčka pro rodiče, balili dárečky,… A už tu byla středa.

Hned po ránu přišli všichni nastrojeni na sváteční den. Vyprávěli jsme si příběh o narození Ježíška a nezapomněli jsme na lidové tradice a zvyky. Při pouštění lodiček jsme si popřáli krásné Vánoce, bohatého Ježíška, všem hodně zdraví a štěstí nejen do nového roku. Zanedlouho zazvonil zvoneček.

Některé dárečky se staly okamžitě velkým hitem. O auto jsme se nestačili střídat a modelínu jsem si na botách přinesla až domů.

Užívejte dovolené a čas strávený s dětmi, ať Vám nejen o Vánocích přinášejí samou radost. Prožijte vánoční svátky v klidu a v pohodě, ať se v novém roce zase ve zdraví sejdeme.

Míša, Saša a Lenka