Než zacinká zvoneček 🔔🎄

Milí rodiče a milé žabičky, 

vánoce se pomalu blíží a i my jsme se na ně pořádně připravovali. 
V neděli měla svátek svatá Lucie a tak jsme si o ní vyprávěli příběh, ale také jsme si povídali o Luciích, které kontrolují domácnosti, zda jsou řádně uklizené, proto jsme se v pondělí zaměřili na vánoční úklid třídy. Přebírali jsme rozbité hračky, lepili jsme knížky, ořezávali pastelky a dokonce jsme si i třídu vyluxovali. 
Budete se divit, ale jakmile děti dostaly vysavač do ruky, ihned se pustily se práce a vysávat chtěl snad úplně každý. 😅 
Další den jsme vyráběli stromečky ze šišek a přáníčka, stavěli betlém, ale také jsme zdobili perníčky, které nám přinesl do školky Adámek s maminkou. Ještě jednou moc děkujeme. 
V pátek jsme opět navštívili solnou jeskyni. Děti dostaly ze solničky nějaké sladkosti jako dárek k vánocům (kdo ještě nedostal, určitě na něj čeká nějaká dobrota ve třídě). 

Zde posíláme pár fotek, bohužel je jich jen málo, protože si pro Vás chystáme překvapení! 

V pondělí nás čeká VÁNOČNÍ DEN, na který se jistě všichni těšíme, a hned v úterý nás čeká vánoční žabí vycházka do Chuchle za zvířátky. 
Moc Vás prosíme .. pokud máte nějaké suché pečivo, přineste do školky, ať můžeme zvířátkům dát také nějaký ten vánoční dárek. 

Přejeme krásný víkend. 
Anet, Lucka a Lenka