Ples u Veverek

Ahoj rodiče, ahoj děti,
nejen Veverky celý týden poctivě nacvičovaly na 2. zahradní ples. Díky tomu se zdál tento týden zjednodušený, ale opak byl pravdou. Stihli jsme se dozvědět něco o veverce, zahrát si několik společných her, užít si volných činností na zahradě a oslavit nejedny narozeniny. Ještě jednou vše nejlepší červnovým oslavencům!
Ve čtvrtek jsme se společně sešli v naší třídě. Celý kolektiv mateřské školy popřál našim předškolákům pohodový vstup do ZŠ. I přes nepřízeň počasí bylo přítomno velké množství rodičů, za což jsme nesmírně rádi. Děkujeme za podporu i přes poněkud chaotické prvotní informace. Dětem se ples velmi líbil a těší se na příští společnou akci s rodiči. To je to nejdůležitější!
Veverky moc děkují za krásné dárečky od rodičů, které jsme dnes roztřídili a v pondělí je poneseme domů.

Mějte krásný víkend, v pondělí se na Vás těšíme.
Míša, Saša a Lenka