Po vánočních prázdninách

Milí rodiče,

začátkem tohoto týdne jsme se s dětmi přivítali po vánočních prázdninách zpět ve školce. Společně jsme si povídali o tom, jak děti prožily svátky, co zajímavého zažily a jaký dárek pod stromečkem jim udělal největší radost. Společně jsme si také bouchli dětské šampaňské a řekli si, jaký bychom si ten rok 2021 přáli mít.

V průběhu týdne se nám také naskytla možnost navštívit nový kostel Krista Spasitele na Barrandově spojenou s výstavou betlémů. Byl to moc příjemný zážitek a děti si to moc užily. Obzvlášť v dnešní době, kdy je vše zavřené a veškeré akce se nám zrušily.

Dále jsme si řekli příběh Tří králů, jak se jmenovali, co přinášeli do Betléma a jaké zvyky s tím souvisí. V centrech jsme vyráběli koruny, Tři krále, kreslili ohňostroje a balónky netradiční prstíkovou metodou. V pátek jsme pak opět měli tělocvik, kde jsme se pořádně protáhli dětskou jógou a následně si postavili opičí dráhu.

Přikládáme fotografie :) Monča, Anet, Jitka