Pohádka ,,O KOBLÍŽKOVI“

Milé Veverky,

je pátek a tak nesmí chybět pravidelný report o dění ve školce. Tento týden bude však trochu jiný, neboť nemůžeme být pospolu. Moc děkujeme za poslané příspěvky od vás. Díky nim může vzniknout ten dnešní.

Pohádku O Koblížkovi jste s dětmi četli a poslouchali. Norika jí zhlédla a Koblížka nejen namalovala, ale také ho společně se sourozenci upekli a snědli. Davídek se s maminkou pustil do pečení, jen koblížek vyměnili za vdolečky, to ale vůbec nevadí. Adámkovi bylo dobře při předčítání. Věřím, že i ostatní se s pohádkou seznámili.

Ve školce je bez dětí smutno, my však nezahálíme. Přišlo jaro a my jsme se všichni pustili do jarního úklidu a uklidili, co se dalo. Vyprali se kšiltovky, které už čekají na první výlety. Doufáme, že se jich brzy dočkáme.

Některé paní učitelky, asistentky, kuchařky se pustily do šití roušek.

Držme si palce, ať tato situace netrvá moc dlouho. Všechny Vás moc zdravíme. Pište, posílejte fotografie, jak trávíte čas, co děláte a my to dáme dohromady. Tématem příštího týdne mělo být jaro, které se v těchto dnech hlásí o slovo.

Saša, Míša a Lenka