Pohybové hry vevnitř a venku

Milí rodičové,

tento týden byl opět nabitý. V pondělí byl tělocvik jako každý týden. V úterý jsme hráli venku na zahradě hry na soustředění, pohyb a smysly (např. chůze se zakrytýma očima za zvukem zvonečku). Ve středu jsme zůstali ve třídě a při činnostech v centrech jsme se ještě na chvíli vrátili ke stopám po zlobidlech, které tu pořád mezi námi jsou. Stále ještě nezmizely. Ve čtvrtek jsme vyšli na oblíbenou dlouhou vycházku po okolí. Došli jsme až na úplný konec Pražské čtvrti a měli výhled na Holyni a Prokopské údolí. V pátek jsme strávili na školní zahradě a dál se těšili z pohybu a taky z naší úrody. Hrášek pěkně dozrává.

Fotodokumentaci vám přiložíme v pondělí.

Krásný víkend,

Jana, Saša a Lenka

 

P.S. Letmo jen pro připomenutí poslední červnové akce:

  • V pondělí 18.6. ráno se budeme fotit na společné fotce.
  • Ve čtvrtek 21.6. odpoledne je naplánováno opékání buřtů s rodiči.
  • V úterý 26.6. odpoledne bude Zahradní slavnost v rámci loučení se se školním rokem.