Příběh kousavého svetru pokračuje.

Milí rodiče,

co se stalo se špagetovým svetrem již víme. Také víme, proč musíme všichni jíst a pít, proč si někdy děti, ale i někteří dospělí ubližují, a také že mohou mít třeba také hlad. Že potřebují  jen pohladit, popovídat si, pohrát si, odpočinout…, a pak ,,nekoušou“. V dílně děti dělaly návrhy na skříň pro kousavý svetr a skříň také sestavovaly pomocí nového aku šroubováku. V domácnosti jsme si uvařili špagety se sýrem, kečupem a vyrobili jednohubky. To abychom náhodou nedostali hlad a nezačali kousat:). Vlepováním vlny vzniky krásné svetry (motáním děti procvičují jemnou motoriku). V knihách a písmenech se učí předčtenářským dovednostem a dovednostem předcházejícím psaní (nápodoba písma, ,,čtení“, hledání písmen podle předlohy). ,,Chodníček“ nám slouží k osvojování předmatematických dovedností. V ateliéru a v písku se malovalo, v kostkách stavělo, v dramatice hrálo a venku hlavně běhalo.

Užijte si pohodový víkend Saša a Lenka (Míšu jsme měli tento týden ve škole)